Okyar Kantarcı, Şirket Ortağı

Okyar Kantarcı 1939 akşehir doğumlu olup Orçin,Burçin ve Gülçin adlarında 2 oğlan ve 1 kız babasıdır.Yaklaşık olarak 60 yıldır bilfiil ticaretle uğraşmakta olup iş hayatına sanayide çırak olarak başlamış sonra bakkal işletmiş sonra otomotiv parça satışı, lastik bayiliği,tofaş otomobil bayiliği,massey ferguson traktör bayiliği,mobil akaryakıt istasyonu(2 adet sonradan bp oldu) işletmeciliği,Kantarcı yem fabrikası ,Kantarcı otel işletmeciliği ve en son olarak da bp gaz tüp distribütörlüğü işlerinde Orçin ve Burçin Kantarcıyla birlikte ticaret hayatına devam etmektedir.Ortaokul mezunudur.Kantarcı Kardeşler koll.şti. 1960 lı yıllarda Okyar Tayyar ve Özyar Kantarcı tarafından kurulmuştur.Daha sonra önce Özyar yerine Orçin ve sonra da tayyar yerine Burçin şirkete dahil olmuştur.Okyar Kantarcı halen Kantarcı Gıda A.ş. yönetim kurulu üyesi ve Kantarcı kardeşler koll.şti. %33 hissedarı ve ortağıdır.

Orçin Kantarcı, Şirket Ortağı

Orçin Kantarcı 1966 yılında Akşehir de doğmuştur.İlk orta ve liseyi Akşehir de okumuş Sonra İstanbul Üniversitesi işletme fakültesini bitirmiş ,askerliğini yaptıktan sonra Akşehire dönerek Kantarcı gıda san a.ş. nin yöneticiliğini yapmaya başlamış ve halen bu işi devam ettirmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Kantarcı kardeşler koll.şti. %33 hissedarı ve ortağıdır.

Burçin Kantarcı, Şirket Ortağı

Burçin Kantarcı 1970 yılında Akşehir de doğmuştur.İlk orta ve liseyi Akşehir de bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesini bitirmiş ,daha sonra askerliğini Asteğmen olarak yapmış ,Akşehire döndükten sonra ticarete devam etmiş Kantarcı Kardeşler koll.şti. bünyesinde Önce lastik ticareti sonra da akaryakıt istasyonu işletmeciliği yapmıştır.2010 yılında Antalya da Bpgaz Akdeniz bölge distribütörlüğü teklifi geldiğinde buraya taşınmış 3 senedirde bu işi yürütmektedir.Yaklaşık 7 ay önce de yine şirket bünyesinde olmak üzere şehir içinde bp istasyonu işletmeciliği yapmaktadır.Evli ve 2 oğlan çocuk sahibidir. Kantarcı kardeşler koll.şti. %33 hissedarı ve ortağıdır.