Ürün kalitesini, yüksek hizmet kalitesi ile birleştiren BP Gaz, BP Tüpgaz Antalya, farkı ile, yemeğinizi pişirmek, ısınmak, suyunuzu ısıtmak için aradığınız güvenilir enerji kaynağını dünya standartlarında evinize getiriyor. Yemeğinizi pişirmek, ısınmak, suyunuzu ısıtmak için güvenle kullanabileceğiniz, İçindeki gazın tamamen kullanılmasını garantileyen tüpleriyle, Temiz ve çevre dostu, Kullanımı pratik, Dünya standartlarında ürünler sunmaktadır.

Tüm BP Gaz tüpleri TSE Standartlarına uygun olup, periyodik testleri ve dolum sonrası sızdırmazlık testleri ile en üst güvenlik seviyesinde tüketicilere sunulmaktadır. Doluma gelen her tüp temizlenmekte, gerekliyse boyanmakta, Dolum kantarlarından çıktıktan sonra ikinci kez elektronik kantarlarda tartılmakta ve elektronik gaz kaçağı kontrollerinden geçmektedir.

BP Gaz tüp parkının en yaygın tüp tipi, BP Gaz‘a özel 330 mm. çaplı Beyaz tüplerdir. Ayrıca, 300 mm.çaplı vanalı Mavi, 360 mm. çaplı siboplu Gümüş renkli, yine 360 mm.çaplı siboplu Yeşil renkli 12 kg.’lik tüplerin yanında, dar ve geniş çemberli piknik tüpleri, uzun ve normal 24 kg’lik Ticari tüpler, 45 kg.’lik Sanayi tüpleri de BP Gaz tüp parkında mevcuttur.

Farklı ve üstün özellikli bir tüp arayan ev kullanıcıları için BP Gaz 12 kg.Beyaz, TSE standartlarına uygun klasik tip tüp arayan ev ve işyeri kullanıcıları için ise Mavi ve Gümüş renkli siboplu veya vanalı BP Gaz tüpleri sunulur. Ayrıca; hem dar hem geniş çember piknik tüpleriyle, 24 kg.ticari ve 45 kg Sanayi tüpleri de kullanıcılara sunulmakta olup, 45 kg.Sanayi tüpü içerisinde Propan alternatifi de mevcuttur.